top of page

ZENKIS була заснована в 1999 році італійською компанією ZENITH GROUP, на базі історично відомого заводу СПОРТ, який був одним з двох підприємств з виробництва взуття під брендом ADIDAS.


З моменту свого створення компанія Zenkis зосередилась на виробництві захисного взуття. I з тих пір вона є національним постачальником в Україні та на міжнародній арені.

 

В даний час головною дійовою особою виробництва є 24-позиційна DESMA, яка визначає виробничу потужність підприємства - 14 000 пар взуття на місяць. Весь виробничий процес базується на пошуку та використанні високоякісної сировини, і безпосередня співпраця з італійською головною компанією ZENITH дозволяє нам пропонувати зносостійкий, надійний та зручний готовий продукт.

Разом з виробництвом взуття, ZENKIS пропонує послугу, з індивідуалізації взуття під торговою маркою замовника - третіх осіб, дистриб'юторів, компаній чи роздрібних торговців.

Наша мета - розвиватись і продовжувати це робити, намагаючись якнайкраще задовольнити потреби ринку, який постійно еволюціонує.

Прозорість, послідовність та етичність.

Враховуючи наш досвід, знаємо, що на такому конкурентному ринку, забезпечення лише продуктом недостатньо для задоволення потреб споживачів.

 

Наша поле діяльності - постійне вдосконалення розробок, проведення досліджень та формування лояльності клієнтів з метою створення міцного партнерства з нашими клієнтами на основі довіри та прозорості, які, на нашу думку, є найважливішими цінностями для міцної та довготривалої співпраці.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

 

"Ми з відповідальністю залишаємо свій слід"

Наші цінності

НАШІ ЦІННОСТІ

ЕТИКА

ПРОЗОРІСТЬ

ПОСЛІДОВІСТЬ

ВІДКРИТІСТЬ І ЗАЛУЧЕННЯ

 

"Ми віримо в силу різних культур"

БЕЗПЕКА

 

"Безпека на роботі повинна бути реальною"

Переваги підошви литтєвого методу кріплення

bottom of page