top of page

Тактичне Взуття

Наша лінійка тактичне взуття, історія якого, як і багато подібних речей в Україні, почалась на Майдані в 2013 році. Саме там до працівників компанії прийшло розуміння, що у українців є велика потреба в професійному взутті для військових та добровольців, котре було б здатне захищати ноги від різноманітних ушкоджень.

 

Ми, компанія ZENKIS, черпали натхнення у різних світових брендах. Але багатий досвід виробництва сертифікованого взуття для важких видів промисловості дав нам уявлення про те, якими характеристиками та за допомогою яких матеріалів ми можемо досягнути водночас і зручності, і високого рівня захищеності ніг. Відтак, головною задачею нашої продукції є в першу чергу безпека ніг та комфорт під час тривалої експлуатації.

 

Підбір матеріалів, технології пошиву та збирання готового виробу, перемовини та договори з постачальниками – це тривалий процес, але саме завдяки вдумливому та кропіткому підходу до виробництва на кожному етапі нам вдалося досягти високої якості нашої продукції.

 

Завдяки зворотному зв’язку безпосередньо з користувачами на етапі проектування кожної нашої моделі, ми отримали розуміння тактичних задач та відповідність взуття сучасним стандартам. Розробка та пошиття перших моделей – це командна робота. Модельєр отримує професійні рекомендації технолога, а директорський склад особисто опікується процесом. Кожен прототип проходить тестування в польових умовах, а досвід такого використання стає головною складовою доопрацювання вже дрібних, але важливих деталей. Однак, ми не зупиняємося на досягнутому, вивчаючи нові технології та матеріали, і постійно вдосконалюємо нашу продукцію.

 

Звісно, в першу чергу ми орієнтовані на мужніх представників збройних сил, добровольців, тактичних медиків, військових журналістів та інших представників силових структур, що за родом своєї роботи мають проводити багато часу на ногах. Ми усвідомлюємо, що таким людям просто необхідне взуття, котре буде допомагати їм виконувати свої обов’язки та не спричиняти додаткового дискомфорту. Однак, за всі ці роки постійної комунікації з клієнтами ми виявили, що наша продукція користується попитом ще й серед прошарку активних людей інших професій, чия робота, або стиль життя, пов’язані з великою кількістю пересувань.

Головний показник того, що ми добре впоралися зі своєю задачею - це прекрасне самопочуття власників взуття ZENKIS та неушкодженість їх ніг.

bottom of page